ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار.

ایجاد یک حساب کاربری

پر کردن فیلدهایی که با ستاره (*) نشانه گذاری شده ضروری است.
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تکرار رمز عبور *
ایمیل *
تکرار ایمیل *

?حضور ایران در مسابقات جهانی 2016 ژرمن شپرد - نورنبرگ آلمان?

?اطلاعیه مهم کنل کاسپین?
تحولی بزرگ،خبری بسیار مهم و خوش برای هر علاقمند ژرمن شپرد در ایران
?حضور ایران در مسابقات جهانی 2016 ژرمن شپرد - نورنبرگ آلمان?

مسابقات جهانی 2016 ژرمن شپرد ها در نورنبرگ آلمان، سالی به یادماندنی برای علاقمندان ایرانی ژرمن شپرد ها خواهد بود، زیرا دو ژرمن شپرد تحت نام مالک ایرانی در این مسابقات حضور خواهند داشت. در واقع می توان آنها را نماینده نام ایران در مسابقات جهانی 2016 ژرمن شپرد ها خطاب کرد. این رویداد تاریخی در دنیای ژرمن شپردها برای تمام دوستداران و علاقمندان ژرمن شپرد در ایران موجب افتخار، خوشنودی و البته بیادماندنی است. رویدادی بزرگ که در آن برای اولین بار نام کشور ایران بعنوان یکی از شرکت کنندگان ثبت شده است.

⬅️از زمان ثبت نژاد سگ چوپان آلمان یا به اصطلاح مشهور ژرمن شپرد بیش از 100 سال گذشته است. قدمت مسابقات مشهور ژرمن شپرد ها نیز در همین سطح است. در تاریخ مسابقات جهانی ژرمن شپرد ها تا به امروز هیچگاه نام یک ایرانی در بین شرکت کننده ها تحت هیچ عنوانی نبود.

مسابقات جهانی ژرمن شپردها بزرگترین رویداد این نژاد است که هرسال در کشور آلمان برگزار می شود، کشور های مختلفی در این مسابقات حضور دارند. حتی کشور پاکستان هم نماینده دارد و این موضوعی بود که ما را ناراحت می کرد که چرا به هر نحو و دلیلی ایران عزیز نبایستی حتی یک بار هم نامش در این مسابقات باشد.
کشوری که اینقدر علاقمند و دوستدار نژاد ژرمن شپرد دارد، تولید کننده، پرورش دهنده و ژرمن شپرد های وارداتی و داخلی خوب و عالی دارد، چرا بایستی به این سطح بین المللی دسترسی نداشته باشد؟

این امر بزرگ در زمینه این نژاد میتواند اعتباری برای نام ایران باشد و در تاریخ ژرمن شپرد ثبت خواهد شد که ایران در سال 1395 - 2016 با دو ژرمن شپرد قدم به میدان رقابت در مسابقات جهانی ژرمن شپرد ها گذاشت.

✅کنل کاسپین افتخار دارد که عنوان کند اولین ایرانی شرکت کننده در مسابقات جهانی ژرمن شپرد ها است. ما با برنامه ریزی بلند مدت و تلاش های پی در پی و طولانی توانتسم دو ژرمن شپرد آلمانی را که مدت ها قبل خریداری کرده بودیم برای شرکت در مسابقات جهانی ثبت نام کنیم.

✋مسلما بعد از نشر این خبر با شایعات و تخریب های بیشتر از تبریک و تمجید مواجه خواهیم بود. اما لازم است یادآور شویم که برای ما عنوان در این مسابقات به حد حضور نام ایران تحت هر عنوانی ارزش ندارد.
توصیه می کنیم هر چه شنیدید باور نکنید و قبول نکنید جز اینکه در همین کانال اطلاعیه ای منتشر شود.

☑️حضور در این مسابقات مستلزم ظرفیت بالایی است و تجربه نشان داده که یک قهرمان دنیا هم در یک سال میتواند مقام لازم را کسب نکند و یا حتی از دور مسابقات خارج شود. همانند مثال سال گذشته یکی از امیدهای قطعی قهرمانی دنیا خیلی ساده از دور خارج شد و امسال براحتی می تواند قهرمان دنیا باشد. ما برای تمامی این موارد از قبل خود را آماده کرده ایم.

?حتی این را هم میدانیم که هر فرد دیگری بجای ما بود هیچگاه قبل از مشخص شدن نتیجه اقدام به نشر چنین اطلاعیه ی مهمی نمی کرد، اما همانطور که بیان کریدم هدف مهم ما حضور نام ایران در این مسابقات است.

?برای ما مهم ترین موضوع انجام این کار بود که موفق به انجام آن شدیم و الباقی به توکل بر خدا و دعای خیر دوستان و علاقمندان و البته تلاش های مربی های آلمانی و این دو شاه پسر بستگی دارد.

?تمام امور خرید، مالکیت، جابجایی ها، انتخاب مربی، قرارداد، تمرین، ثبت نام و شرکت در مسابقات جهانی ، مستقیما و با نظارت کامل کنل کاسپین انجام شده است.
این موضوع مهم نیست که نام چه کسی مطرح است، موضوع مهم حضور محکم و مطرح شدن نام ایران برای اولین بار در تاریخ این نژاد است، بلکه در بین سایر کشورهای شرکت کننده نام ایران هم باشد و یا حتی بتواند در بین همه بدرخشد.

❤️این دو نماینده ایران در مسابقات جهانی 2016 دنسر و دیموند ، دو برادر کوچک ژرمن شپرد نام آشنای کنل کاسپین، کازیمیر هستند.

?خوشبختانه تا به امروز کنل کاسپین به صداقت و اطلاعات درست توانسته منبعی مطمئن برای دوستداران نژاد ژرمن شپرد باشد.

این رویداد بزرگ یک مسئله شخصی نیست که بتوان براحتی از آن گذشت و در کل نام ژرمن شپرد در ایران را در بر میگیرد و به نوعی یک جایگاه بین المللی و حیثیت ملی برای نام ایران در زمینه نژاد ژرمن شپرد است.

?امیدواریم بعنوان پیشگام این امر بتوانیم جایگاه خود را در این مسابقات تثبیت کنیم.

دومین حضور ایران در مسابقات جهانی - اولم آلمان 2017

تحولی بزرگ،خبری بسیار مهم و خوش برای هر علاقمند ژرمن شپرد در ایران
حضور ایران در مسابقات جهانی 2017 سگ چوپان آلمانی - شهر اولم آلمان

امسال ایران 4 نماینده نر در بخش سگ کار (بزرگسالان) دارد. سه نماینده از کنل کاسپین و یک نماینده از کنل پارس کرمان:

Casimir von den Klosterspatzen

Chester vom Zschaitzer Land

Yinn von Melanchthon

Benny von der Zenteiche