ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز ورود *
مرا بخاطر داشته باش

ایجاد حساب کاربری

گزینه های * دار الزامی می باشند.
نام *
نام کاربری *
رمز ورود *
تائیدیه رمز ورود *
نشانی پست الکترونیک *
تائیدیه نشانی پست الکترونیک *
کد امنیتی *

نیمار Neymar von Caspian


parents

Dam: V(BSZS) Francy vom Schloß Rügland Sire: V(BSZS) Quenn von der Piste Trophe
VA Leo von der Zenteiche x V(BSZS) Ronja vom Schloß Rügland VA Ballack von der Brucknerallee x V Ofra von der Piste Trophe

facts

- DNA status IRGSDI 00000016 breed book number
male Sex stock hair type of coat
364099800007521 micro chip number Furbo Achei(4-3) Yak Frankengold(5-5) Hill Farbenspiel(5-5) IZ
27.01.2018 date of birth - breeding survey period
- confirmation show - ED rating
107 G-Zw - HD rating
- working title 74 HDZw
 91.94% ALC  1.95% IC
    Mr. Mahdi Ebrahimi (Foad) Owner

breeding survey

target: 2020

نیمار، پسر کویین VA9 BSZS و فرنسی V62 BSZS، بدون شک وجود نیمار پیشرفت و دستاوردی بزرگ در پرورش سگ چوپان آلمانی در کشور عزیزمان ایران عزیز است، او امروز به یک گونه درست پرورش ایرانی از سگ چوپان آلمانی تبدیل شده است. به جرأت می توان نیمار را از محدود بهترین های پرورش سگ چوپان آلمانی از تمام جهات حرفه ای تا به امروز در ایران دانست. او از طرف پدر نوه بالاک 4x VA1 BSZS و از طرف مادر نوه لئو VA1 BSZS است. نطفه نیمار در کشور آلمان بسته شد و مادر او فرنسی حدودا بمدت 20 روز از زمان بارداری را در آلمان بود و زایمان در ایران و در کنل کاسپین انجام شد.
نیمار حاصل یک اصلاح نژاد دقیق علمی است. او کیفیت بسیار عالی و مطلوب از ماحصل ترکیب کویین و فرنسی و ژنتیک آنها است. نیمار به پدربزرگش بالاک، عموهایش و البته به دایی های خود شباهت بسیار زیادی دارد. همچنین نیمار از یک شخصیت و خلق و خوی کاملا خاص بهره می برد.
نیمار بخاطر اصلاح نژاد دقیق و علمی کنل کاسپین، از قد و ارزش اصلاح نژاد قد و لگن بسیار عالی بهره می برد. پدر (کویین) و سه خط خونی از طرف پدری (بالاک، فیگو، کویین) بطور پی در پی و سه خط خونی پی در پی از طرف مادری (لئو، فوربو، کویین) قهرمانان دنیا می باشند.
در کنار ارزش هایی که از والدین و اجداد خود به ارث برده، خون فوربو VA9 BSZS و یاک V3 BSZS و هیل VA2 BSZS بخاطر همخونی، در نیمار متمایز می باشند.
لایکن با داشتن ترکیب و شجره قدرتمندی که از حضور قهرمانان مشهوری چون پدرش کویین VA9 BSZS، بالاک VA1 BSZS، لئو VA1 BSZS، فیگو VA10 BSZS، گوکی VA11 BSZS، فوربو VA9 BSZS، اودین VA2 BSZS، پکروس VA1 BSZS، کویین افسانه ای VA2 BSZS، یوکون VA3 BSZS، ارسموس VA3 BSZS، هیل VA2 BSZS، بکس VA1 BSZS، نرو VA5 BSZS و یاسکو VA1 BSZS و سایر قهرمانان دیگر مسابقات ملی و ایالتی و منطقه ای آلمان و سایر کشورها، دارای ارزش اصلاح نژادی بسیار بالایی است.

Save

Save

Save

Save