توضیحات


parents

Dam: Nette vom Kahlenberger Land Sire: Lycan von Caspian
V Skip vom Altenberger Land x V Fina vom Kahlenberger Land V(BSZS) Casimir von den Klosterspatzen x SG Tanjana vom Streek

facts

Impossible in Iran DNA status IRGSDI 881 – VCK 66
breed book number
Male Sex Stockhair type of coat
364026800000832 Micro chip number *Remo von Fichtenschlag(5-)- Ronja von Fichtenschlag(-4)* Zamp vom Thermodos(5-4) Quantum von Arminius(5-5)
IZ
08.10.2019 16.07.1398
date of birth Impossible in Iran breeding survey period
Impossible in Iran confirmation show ED rating
106 (09/21) G-Zw HD rating
working title 80 (09/21) HD-ZW
95.16% ALC 0.59% IC
  Mr. Mahdi Ebrahimi (Foad)
Owner

breeding survey

Impossible in Iran

توضیحات:

🐕 ریواس کاسپین
⚫️ پسر لایکن کاسپین و نته کالنبرگر لند
🔴 نوه کازیمیر اسطوره و اسکیپ آلتنبرگر لند
⚪️ نواده جوکر (سومین سگ عالی دنیا) و اوشی (ششمین سگ عالی دنیا)، ادینا (بیست و دومین سگ خیلی خوب دنیا)، ونکه (چهارمین سگ عالی نمایشگاه گروه های پرورش منطقه ای آلمان) و قهرمان اول دنیا گری
✍️ ریواس کاسپین یکی از توله های پرورشی کنل کاسپین از نسل “آر” است که در تاریخ سه شنبه، ۱۶ مهر ۱۳۹۸ بدنیا آمدند. دو برادر (رافائل و رنجر) در تولگی از دنیا رفتند و او به همراه برادرش رن و خواهرش ریتا نتیجه کاملی از این برنامه پرورش شدند. از نظر ما ریواس وارث لایکن و کازیمیر و البته پرچمدار خاص کنل کاسپین است.
او با دارا بودن خط خونی خاص از ترکیب لایکن و نته ادامه دهنده خط خونی کازیمیر است.
در شجره نامه خانوادگی ریواس اسامی قهرمانان دنیا همچون گری و اومن و رمو، اوبر، وگاس، نگوس، زمپ و کوانتوم می درخشند. در نسل چهارم از شجره نامه ریواس سگی بنام “کنی ین” وجود دارد که پدر “ادینا” و پدر بزرگ “اسکیپ” است. ریواس نتیجه او است و باید به این موضوع مهم اشاره کنیم که بسیار تا بسیار ریواس به او شباهت دارد.
او نوه، وارث و میراث دار کازیمیر اسطوره، یکی از تاریخ سازان و افتخار آفرینان اسطوره کنل کاسپین به نام و برای ایران است. پازل شجره‌نامه ریواس یکی از طراحی و چینش خاص کنل کاسپین هست که در پرورش علمی موارد متعددی برای گفتگو در آن وجود دارد.
او میراث و حاصل خط خونی قهرمان دنیا کوانتوم بزرگ از طریق چهار عضو نامی کنل کاسپین (کازیمیر اسطوره، تانیانا، لایکن و نته) است. ریواس مستقیم از سمت پدرش لایکن هفتمین و از سمت مادرش نته ششمین نسل از خط خونی کوانتوم بزرگ است.
او یک تغییر دهنده بزرگ در روند پرورش کنل کاسپین است.